Laden...

Bonus-malus ladder

Inhoudsopgave

De bonus-malus ladder bij een autoverzekering heeft betrekking op de schadevrije jaren die iemand rijdt. Dit heet vervolgens weer betrekking op de premie die iemand betaalt en nog beter op de korting die iemand krijgt op zijn maandelijkse premie. Omdat een autoverzekering verplicht is, wil je natuurlijk niet teveel betalen voor deze maandelijkse kosten. Het kan helpen om de schadevrije jaren op te bouwen, maar als je beginnend bestuurder bent, kun je hier nog niet zoveel mee. Door verschillende verzekeringen met elkaar te vergelijken op Overstappen.nl, vindt je de voor jou goedkoopste autoverzekering. Je betaalt dan nooit teveel voor dezelfde verzekering.

Schadevrije jaren

 

Iemand die begint met zijn autoverzekering, bouwt op dat moment direct schadevrije jaren op. Wanneer hij een geheel jaar heeft gedaan zonder het claimen van schade bij zijn auto verzekering, krijgt hij een schadevrij jaar. Elk schadevrij jaar staat gelijk als 1 tree omhoog op de bonus-malus ladder. Wanneer hij nog een jaar schadevrij rijdt, komt hij dus op de tweede tree van de bonus-malus ladder enzovoort. Wanneer hij in een jaar schade claimt, gaat hij weer vijf stappen achteruit op de ladder. Dit is altijd hetzelfde aantal jaren, namelijk vijf jaar. Op deze manier gaat een bestuurder dus naar boven en naar beneden op deze ladder. Voor elke stap dat hij omhoog gaat, gaat zijn korting, ofwel bonus dus omhoog. Elke tree geeft meer korting en dat kan dus een leuke korting zijn op de maandelijkse kosten van de autoverzekering. Bij de tree die hij naar beneden gaat, gaat deze korting er wel helaas weer af. Mocht iemand nou direct aan het begin schade claimen, dan komt hij dus in de min ofwel malus te staan. Dat houdt zelfs in dat iemand een stukje meer autoverzekering gaat betalen. Hij zal zich moeten bewijzen door geen schade te claimen. Vervolgens kan hij gewoon weer korting krijgen op zijn autoverzekering wanneer hij voor meerdere jaren geen schade claimt.

Autoverzekering vergelijken

 

Wanneer je beginnend bestuurder bent, heb je nog niet veel aan de korting omdat je net start. Om dan alsnog een goedkope verzekering te krijgen kun je het beste verschillende verzekeringen met elkaar vergelijken. Je kan daarnaast een autoverzekering afsluiten op Overstappen.nl. Je hebt dan direct de voor jou goedkoopste verzekering afgesloten zonder dat je hiervoor een hele hoop moeite hoeft te doen. Je autoverzekering vergelijken kan dus gemakkelijk en snel via Overstappen.nl.

 

http://overstappen.nl

Hier zijn enkele gerelateerde berichten

Ruimte, comfort, design natuurlijk de prijs: het zijn allemaal factoren die bij een elektrische auto private

...

Bent u op zoek naar een nieuwe motor van het topmerk Yamaha, of wilt u

...

Elektrische scooters De focus op het redden van de wereld van klimaatverandering heeft geleid tot

...

Elektrische scooters De focus op het redden van de wereld van klimaatverandering heeft geleid tot

...

Woont u in de buurt van Veghel en Erp, en heeft uw auto onderhoud nodig?

...

Elektrisch rijden wordt steeds populairder. Inmiddels gaan elektrische auto’s als warme broodjes over de toonbank.

...

Bent u een echte liefhebber van de Volkswagen Golf en wilt u hier een occasion

...

Volkswagen en Volkswagen Bedrijfswagens presenteren de nieuwe ID. Buzz en ID. Buzz Cargo. Deze twee

...

Het lijkt misschien overweldigend om een scooter rijbewijs te halen, aangezien het behoorlijk anders is

...

Ecu of emulator Automatisering, en chip-afstemming worden steeds populaire methoden van motorkap. Ze helpen bij

...

Onze fijne rijschool in Huizen heeft al heel wat mensen begeleid op weg naar hun

...

Waardebepaling Als je een auto verkopen wilt, zijn er diverse bronnen om de mogelijke waarde

...

Daar heb je het mee getroffen, want zo heel vaak vind je nog geen occasion

...

Als je 17 bent kun je alvast je theorie voor je autorijbewijs volgen bij Rijschool

...

Van het aanbieden van kitcars op Keverchassis tot internationaal leidend bedrijf in onderdelen voor klassieke

...

Iedereen die op korte termijn een theoriecursus in Goes wil doen, kan zich vandaag aanmelden.

...

In het verleden was het leasen van auto’s alleen voorbehouden aan ondernemers. Het leasen van

...